Urząd Gminy Lubaczów

ul. Jasna 1,  37 – 600 Lubaczów
powiat lubaczowski, woj. podkarpackie

tel: 166321684, 166321185, 166322656
fax: 177173655
e-mail: urzad@lubaczow.com.pl

Adres skrzynki EPUAP: /urzadgminylubaczow/SkrytkaESP

Rachunki bankowe Urzędu Gminy Lubaczów

Urząd jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00




 


Gminne Centrum Reagowania – TELEFON KRYZYSOWY: 507-133-913


Kontakt z Referatami Urzędu Gminy:

Referat Finansowy:

tel: 166321684, wew. 26
Agnieszka Brzeziak: e-mail: skarbnik@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 28 lub 36
Beata Paryniak: e-mail: b.paryniak@lubaczow.com.pl
Danuta Pomorska: e-mail: ksiegowosc@lubaczow.com.pl
Grażyna Sopel-Mathlouthi: e-mail: g.sopel@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 29
Anna Tabaczek: e-mail: a.tabaczek@lubaczow.com.pl
Maria Dziadura: e-mail: m.dziadura@lubaczow.com.pl
Jolanta Bębnik: e-mail j.bebnik@lubaczow.com.pl

tel: 166322347
Łucja Lasowa: e-mail l.lasowa@lubaczow.com.pl
Józefa Hanczakowska e-mail: j.hanczakowska@lubaczow.com.pl
Grażyna Mazur e-mail: g.mazur@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 40
Małgorzata Ilnicka

Referat Gospodarki Przestrzennej i Środowiska:

tel: 166321684, wew. 33
Katarzyna Goniak: e-mail: inwestycje@lubaczow.com.pl
Angelika Kolbuszewska: e-mail: a.kolbuszewska@lubaczow.com.pl
tel: 166321684, wew. 11
Aleksander Butyński: e-mail: a.butynski@lubaczow.com.pl
tel: 166321684, wew. 19
Małgorzata Rogal: e-mail: m.rogal@lubaczow.com.pl
tel: 166321684, wew. 25
Barbara Kopciuch: e-mail: b.kopciuch@lubaczow.com.pl

tel: 166321880
Zdzisław Zielnik: e-mail: z.zielnik@lubaczow.com.pl
Tadeusz Zaborniak: email: t.zaborniak@lubaczow.com.pl
Mariusz Kierepka: e-mail: m.kierepka@lubaczow.com.pl

Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych:

tel: 166321684, wew. 11 lub wew. 17
Robert Motyka: e-mail: r.motyka@lubaczow.com.pl
Krzysztof Szczybyło: e-mail: k.szczybylo@lubaczow.com.pl
Bogdan Czucha: e-mail: b.czucha@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 19
Rafał Czyrny: email: r.czyrny@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 53
Krzysztof Krzemiński: e-mail: przetargi@lubaczow.com.pl

Referat Organizacyjny i Oświaty:

tel: 166321684, wew. 20
Janusz Czernysz: e-mail: j.czernysz@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 21
Lucjana Soroń: e-mail: ewidencjaludnosci@lubaczow.com.pl
Marta Nicpoń: e-mail: m.nicpon@lubaczow.com.pl
Zbigniew Cencora: e-mail: z.cencora@lubaczow.com.pl

tel: 166321880
Anna Janczura: e-mail: a.janczura@lubaczow.com.pl
Agata Antonik: e-mail: a.antonik@lubaczow.com.pl

tel: 166321684, wew. 14 lub wew. 15
Anna Michalik: e-mail: