Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 14 grudnia 2018,     Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
  Strona główna\ ...\ Sport

    XI Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Warcabach 100-polowych

   15 listopada w Domu Kultury w Młodowie odbyły się  XI Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Warcabach 100-polowych.

Klasyfikacja końcowa:
Gimnazja:
1. Gimnazjum w Horyńcu-Zdroju (Wołczak Wojciech, Nesterak Wiktor, Zaborniak Natalia) Opiekun: Kuchciak Leszek
2. Gimnazjum w Dachnowie (Mroczko Klaudia, Bielko Mateusz, Czura Małgorzata) Opiekun: Bielko Piotr
3. Gimnazjum w Młodowie I (Staromiejska Dominika, Bogusz Konrad, Pruchnik Wioletta) Opiekun:  Szczybyło Andrzej
4. Gimnazjum w Lisich Jamach (Mosiężny Piotr, Misztal Przemysław, Smoliniec Krystyna) Opiekun: Mińdziak Andrzej
5. Gimnazjum w Młodowie II (Sydor Monika, Gałązka Izabela, Łepcio Joanna) Opiekun: Szczybyło Andrzej

Szkoły podstawowe:
1. Szkoła Podstwowa w Nowym Bruśnie I (Zaborniak Klaudia, Pleskacz Kamil, Pleskacz Justyna) Opiekun:  Ślusarczyk Mieczysław
2. Szkoła Podstwowa w Horyńcu-Zdroju  I (Skibicki Mateusz, Szawłoga Radosław, Krzyśkowska Sylwia) Opiekun: Przednowek Barbara
3. Szkoła Podstwowa w Horyńcu-Zdroju II (Kazik Łukasz, Ważny Mateusz, Żuk Angelika) Opiekun: Przednowek Barbara
4. Szkoła Podstwowa w Dachnowie (Bielko Michał, Gudz Mateusz, Mroczko Wiktoria) Opiekun: Bielko Piotr
5. Szkoła Podstwowa w Młodowie I (Chomyszyn Jakub, Staromiejski Kamil, Słomiana Paulina) Opiekun: Andrzej Szczybyło
6. Szkoła Podstwowa w Lisich Jamach (Klufas Robert, Szczybyło Paweł, Smoliniec Justyna) Opiekun: Mińdziak Andrzej
7. Szkoła Podstwowa w Nowym Bruśnie II (Kudyba Łukasz, Starzec Paweł, Kołodziej Wiktoria) Opiekun: Ślusarczyk Mieczysław
8. Szkoła Podstwowa w Młodowie II (Byczko Hubert, Pruchnik Piotr, Sopel Aleksandra) Opiekun: Szczybyło Andrzej


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2011-11-23 08:28:09
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2011-11-23 08:40:09
 
    Koniec rundy jesiennej A i B klasy - sezon 2011/2012

   Drużyny Ludowych Klubów Sportowych działające na terenie Gminy Lubaczów, biorąc udział w rozgrywkach ligowych korzystały w 2011 roku z dotacji udzielonej przez Gminę Lubaczów.
 

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2011-11-23 09:11:32
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2011-11-23 09:16:23
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory samorzadowe 2018  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: