Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Kalendarz prac rady  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

   

Dziś jest: 22 lipca 2018,     Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
  Strona główna\ ...\ Sport

    V kolejka A i IV - B klasy lubaczowskiej - 6 września 2009

V kolejka A klasy

Czerwoni Cewków 3-0 Ursus Dachnów
Błękitni Futory 3-1 Unia Łukawiec
Juvenia Cieszanów 2-2 Victoria Stary Dzików
Graniczni Krowica 2-4 Roztocze Narol
Santos Piwoda 4-0 Zdrój Horyniec
Ryszkowa Wola 3-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Huragan Basznia Dolna 1-2 Start Lisie Jamy

IV kolejka B klasy

Dąb Cetula 3-3 Zalew Stary Lubliniec
Miękisz Nowy 6-0 Rolnik Wólka Krowicka
Zabiała Stare Sioło 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 1-6 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 3-0 Orkan Załuże  (walkower, goście nie przyjechali na spotkanie)
Tanew Wola Wielka 4-3 Zryw Młodów


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-09-07 07:08:47
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-09-07 07:13:28
 
    VI kolejka A i V - B klasy lubaczowskiej - 13 września 2009
VI  kolejka A klasy - 13 września 2009

Ursus Dachnów 3-6 Start Lisie Jamy
Roztocze Ruda Różaniecka 5-3 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 1-1 Ryszkowa Wola
Roztocze Narol 3-3 Santos Piwoda
Victoria Stary Dzików 2-1 Graniczni Krowica
Unia Łukawiec 0-4 Juvenia Cieszanów
Czerwoni Cewków 1-3 Błękitni Futory

V kolejka B klasy - 13 września 2009
Zryw Młodów 2-1 Dąb Cetula
Orkan Załuże 1-8 Tanew Wola Wielka
Leśnik Płazów 1-1 Błękitni Zalesie
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Walter Opaka
Rolnik Wólka Krowicka 0-1 Zabiała Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Miękisz Nowy


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-09-14 07:29:24
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-09-14 07:38:14
 
    VII kolejka A i VI - B klasy lubaczowskiej - 20 września 2009

VII kolejka A klasy - 20 września 2009
Błękitni Futory 3-0 Ursus Dachnów
Juvenia Cieszanów 2-1 Czerwoni Cewków
Graniczni Krowica 5-0 Unia Łukawiec
Santos Piwoda 1-0 Victoria Stary Dzików
Ryszkowa Wola 2-3 Roztocze Narol
Huragan Basznia Dolna 1-4 Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka

VI kolejka B klasy -  20 września 2009
Dąb Cetula 0-1 Miękisz Nowy
Zabiała Stare Sioło 1-4 Zalew Stary Lubliniec
Walter Opaka 1-1 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Zalesie 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Tanew Wola Wielka 1-1 Leśnik Płazów
Zryw Młodów 3-0 Orkan Załuże (walkower, goście nie przyjechali)



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-09-21 07:22:11
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-09-21 07:28:01
 
    VIII kolejka A - klasy i VII - B klasy lubaczowskiej - 27 września 2009

VIII kolejka A klasy - 27 września 2009

Ursus Dachnów 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 3-2 Start Lisie Jamy
Roztocze Narol 2-1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 0-3 Ryszkowa Wola
Unia Łukawiec 0-7 Santos Piwoda
Czerwoni Cewków 2-3 Graniczni Krowica
Błękitni Futory 1-1 Juvenia Cieszanów

VII kolejka B klasy - 27 września 2009

Orkan Załuże 2-4 Dąb Cetula
Leśnik Płazów 1-0 Zryw Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Tanew Wola Wielka
Rolnik Wólka Krowicka 1-3 Błękitni Zalesie
Zalew Stary Lubliniec 0-0 Walter Opaka
Miękisz Nowy 4-0 Zabiała Stare Sioło




Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-09-28 08:03:42
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-09-28 08:09:16
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: