Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Kalendarz prac rady  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

   

Dziś jest: 23 lipca 2018,     Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
  Strona główna\ ...\ Sport

    I kolejka A klasy - 9 sierpnia 2009

   9 sierpnia zainaugurowała rozgrywki piłki nożnej seniorów sezonu 2009/2010 A klasa lubaczowska. Poniżej wyniki pierwszej kolejki.

Kolejka I - A klasy

Graniczni Krowica 1-0 Huragan Basznia Dolna    
Juvenia Cieszanów 1-0 Start Lisie Jamy    
Victoria Stary Dzików 4-0 Ursus Dachnów    
Unia Łukawiec 1-5 Roztocze Narol    
Czerwoni Cewków 2-3 Zdrój Horyniec    
Błękitni Futory 5-1 Roztocze Ruda Różaniecka    
Santos Piwoda 1-0 LKS Ryszkowa Wola

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-08-10 20:03:21
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-08-10 20:09:33
 
    II kolejka A i I - B klasy lubaczowskiej - 16 sierpnia 2009

Kolejka II A klasy - 16 sierpnia

Ursus Dachnów 2-3 LKS Ryszkowa Wola
Huragan Basznia Dolna 1-2 Santos Piwoda
Start Lisie Jamy 2-3 Graniczni Krowica
Roztocze Ruda Różaniecka 0-2 Juvenia Cieszanów
Zdrój Horyniec 6-0 Błękitni Futory
Roztocze Narol 2-1 Czerwoni Cewków
Victoria Stary Dzików 5-0 Unia Łukawiec

Kolejka I B klasy – 16 sierpnia

Błękitni Zalesie 6-0 Dąb Cetula
Orkan Załuże 0-6 Miękisz Nowy
Leśnik Płazów 0-5 Zalew stary Lubliniec
Tanew Wola Wielka 4-0 Walter Opaka
Zryw Młodów 2-0 Zabiała Stare Sioło
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Rolnik Wólka Krowicka


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-08-17 10:02:00
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-08-17 10:04:57
 
    III kolejka A klasy i II kolejka B klasy - lubaczowskiej - 23 sierpnia 2009

Kolejka III A klasy - 23 sierpnia

Graniczni Krowica 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Ryszkowa Wola 2-3 Huragan Basznia Dolna
Santos Piwoda 4-2 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 0-3 Ursus Dachnów (przerwany w 83 min. przy stanie 1:1 z powodu naruszenia cielesności sędziego)
Czerwoni Cewków 1-3 Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory 0-10 Roztocze Narol
Juvenia Cieszanów 3-1 Zdrój Horyniec


Kolejka II B klasy - 23 sierpnia
Walter Opaka 0-4 Zryw Młodów
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-0 Orkan Załuże
Dąb Cetula 2-1 Rolnik Wólka Krowicka
Zalew Stary Lubliniec 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Miękisz Nowy 1-3 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 3-0 Tanew Wola Wielka


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-08-24 07:26:26
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-08-24 07:36:41
 
    IV kolejka A i III - B klasy lubaczowskiej - 30 sierpnia 2009

Kolejka IV A klasy - 30 sierpnia 2009

Ursus Dachnów 0-2 Huragan Basznia Dolna
Start Lisie Jamy 1-0 LKS Ryszkowa Wola
Zdrój Horyniec 2-1 Graniczni Krowica
Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Santos Piwoda
Roztocze Narol 3-0 Juvenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 1-3 Błękitni Futory
Unia Łukawiec 1-10 Czerwoni Cewków

 Kolejka III B klasy - 30 sierpnia 2009

Orkan Załuże 1-5 Walter Opaka
Zryw Młodów 1-1 Błękitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Tanew Wola Wielka 4-1 Dąb Cetula
Leśnik Płazów 3-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 LKS Miękisz Nowy



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-08-31 07:24:57
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-09-07 07:13:40
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: