Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Kalendarz prac rady  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

   

Dziś jest: 26 kwietnia 2018,     Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
  Strona główna\ ...\ Sport

    Wyniki XV kolejki A i XII kolejki B klasy - 4-5 kwietnia 2009

    Wyniki XV kolejki A i XII kolejki B klasy :
A klasa:
Santos Piwoda 1-4 Huragan Basznia Dolna
Zryw Młodów 4-1 Unia Łukawiec
Orkan Załuże 0-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 3-2 LKS Ryszkowa Wola
Juvenia Cieszanów 1-1 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 0-0 Błękitni Futory
Czarni Oleszyce 3-0  Ursus Dachnów (w Dachnowie, Czarni Oleszyce gospodarzem)

B klasa:
Tanew Wola Wielka 1-1 Graniczni Krowica
Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Walter Opaka
LKS Miękisz Nowy 1-2  Błękitni Zalesie
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 Dąb Cetula (zawodnicy gości nie posiadali aktualnych badań lekarskich)
Gwiazda Wielkie Oczy - Czerwoni Cewków (zostało przełożone)
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Leśnik Płazów


źródło: Dziennik Polski

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-06 07:10:24
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-09 09:38:25
 
    XIV kolejka A klasy - 11 kwietnia 2009

   W przedświąteczną sobotę (11.04.2009) odbyło się 5 zaległych spotkań XIV kolejki A klasy:
Victoria Stary Dzików 1-0 Orkan Załuże
Zryw Młodów 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Juvenia Cieszanów 1-1 LKS Ryszkowa Wola
Zdrój Horyniec 0-0 Unia Łukawiec
Santos Piwoda 1-0 Błękitni Futory

   Wyniki spotkań, które odbyły się w pierwotnym terminie - 22 marca 2009
Ursus Dachnów 0-1 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 2-3 Czarni Oleszyce

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-14 10:58:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-14 11:09:20
 
    XVII kolejka A klasy i XIII kolejka B klasy - 19 kwietnia 2009

Kolejka XVII A klasy:

Start Lisie Jamy 1-1 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 4-1 Ursus Dachnów
Santos Piwoda 6-0 Orkan Załuże
Czarni Oleszyce 3-0 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 2-3 Juvenia Cieszanów
Unia Łukawiec 1-0 Victoria Stary Dzików
LKS Ryszkowa Wola 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka


Kolejka XIII B klasy:

Rolnik Wólka Krowicka 3-2  LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 0-4 Zalew Stary Lubliniec
Leśnik Płazów 1-2 Tanew Wola Wielka
Czerwoni Cewków 4-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 4-4 Błękitni Zalesie



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-20 07:13:39
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-20 07:19:02
 
    X Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego – 2009
FINAŁ GMINNY
Młodów 25.04.2009r.

   Dnia 25 kwietnia 2009r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Młodowie odbył się gminny finał X Podkarpackiej Olimpiady tenisa Stołowego.
   Organizatorami zawodów byli: Urząd Gminy i GOK w Lubaczowie oraz  MUKS „Partner” w Młodowie. W imprezie tej wzięło udział 75 osób w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn:
  • do 13 lat ( urodzeni w 1996 r. i młodsi)
  • od 14 - 16 lat ( urodzeni w latach 1993 - 1995)
  • od 17 - 19 lat ( urodzeni w latach 1990 - 1992)
  • od 20 - 44 lat ( urodzeni w latach 1965 - 1989)
  • 45 lat i powyżej ( urodzeni w roku 1964 i starsi ) reprezentujących niemal wszystkie miejscowości naszej gminy.
     Oprócz sportowej rywalizacji, rozgrywki miały na celu: upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin, aktywizacja wszystkich środowisk w uprawianiu sportu a szczególnie wiejskich, popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu, możliwej do uprawiania w każdych warunkach, likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych, propagowanie idei sportowego wychowania  i aktywności fizycznej oraz wspieranie alternatywnych form spędzania wolnego czasu, zdala od wszelkiego rodzaju nałogów.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 07:30:02
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 07:39:51
 
    VIII Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych.
 
   W piątek, 24 kwietnia 2009 w Szkole Podstawowej w Młodowie odbyły się VIII Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych. Wzięło w nich udział łącznie 51 uczniów. Obsługę sędziowską zawodów zapewnił Jan Artymowicz.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 07:47:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 07:59:02
 
     XVIII kolejka A klasy i XIV kolejka B klasy - 26 kwietnia 2009

Kolejka XVIII A klasy:

Zryw Młodów 2-1 Błękitni Futory
Victoria Stary Dzików 2-0 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 1-0 Huragan Basznia Dolna  
Orkan Załuże 0-7 LKS Ryszkowa Wola    
Roztocze Ruda Różaniecka 2-6 Unia Łukawiec    
Juvenia Cieszanów 3-0 Czarni Oleszyce    
Ursus Dachnów 0-1 Santos Piwoda

Kolejka XIV B klasy:

Zalew Stary Lubliniec 0-4 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Graniczni Krowica  
Tanew Wola Wielka 3-0 Walter Opaka    
LKS Miękisz Nowy 2-1 Dąb Cetula    
Błękitni Zalesie 0-2 Czerwoni Cewków    
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Leśnik Płazów    



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 08:00:45
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 08:25:34
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
   
 Kalendarz wydarzeń  
 Dane teleadresowe  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Gmina w obiektywie  
 Dokumenty strategiczne  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: