Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Kalendarz prac rady  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

   

Dziś jest: 25 września 2018,     Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
  Strona główna\ ...\ Sport

    X kolejka A - klasy i IX - B klasy lubaczowskiej - 11 października 2009

X kolejka 11 października 2009

Ursus Dachnów 3-2 Zdrój Horyniec
Roztocze Narol 3-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 0-4 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 1-2 Huragan Basznia Dolna
Czerwoni Cewków 1-3 Ryszkowa Wola
Błękitni Futory 1-8 Santos Piwoda
Juvenia Cieszanów 1-2 Graniczni Krowica

IX kolejka 11 października 2009

Leśnik Płazów 1-4 Dąb Cetula
Gwiazda Wielkie Oczy 12-0 Orkan Załuże
Rolnik Wólka Krowicka 0-5 Zryw Młodów
Zalew Stary Lubliniec 2-4 Tanew Wola Wielka
Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Zalesie
Zabiała Stare Sioło 1-3 Walter Opaka


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-12 08:24:53
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-12 08:26:23
 
    XI kolejka A - klasy i X - B klasy lubaczowskiej - 18 października 2009

XI  kolejka  A klasy - 18 października 2009

Graniczni Krowica 4-2 Ursus Dachnów
Santos Piwoda 2-2 Juvenia Cieszanów
Ryszkowa Wola 2-0 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 4-0 Czerwoni Cewków
Start Lisie Jamy 11-2 Unia Łukawiec
Roztocze Ruda Różaniecka 1-2 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 1-2 Roztocze Narol

X kolejka B klasy - 18 października 2009

Dąb Cetula 1-2 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 3-1 Zabiała Stare Sioło
Tanew Wola Wielka 1-3 Miękisz Nowy
Zryw Młodów 3-3 Zalew Stary Lubliniec
Orkan Załuże 0-3 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-19 08:45:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-19 09:12:46
 
    XII kolejka A - klasy i XI - B klasy lubaczowskiej - 25 października 2009

XII kolejka - 25 października 2009


Ursus Dachnów 1-8 Roztocze Narol 
Victoria Stary Dzików 1-4 Zdrój Horyniec 
Unia Łukawiec 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 
Czerwoni Cewków 2-4 Start Lisie Jamy 
Błękitni Futory 0-1 Huragan Basznia Dolna 
Juvenia Cieszanów 3-0 Ryszkowa Wola 
Graniczni Krowica 2-2 Santos Piwoda 

XI kolejka - 25 października 2009

Gwiazda Wielkie Oczy 4-1 Dąb Cetula 
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Leśnik Płazów 
Zalew Stary Lubliniec 8-0 Orkan Załuże 
Miękisz Nowy 0-5 Zryw Młodów 
Zabiała Stare Sioło 3-0 Tanew Wola Wielka 
Walter Opaka 2-2 Błękitni Zalesie 

   Drużyny B klasy zakończyły tegoroczne rozgrywki. Mistrzem "jesieni" zostali Błekitni Zalesie, drugie miejsce, premiowane awansem do A klasy zajmuje Zryw Młodów.





Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-26 09:06:10
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-26 09:11:51
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory samorzadowe 2018  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: